Sezonski posao u ugostiteljstvu na hrvatskom primorju, Pula

Pozicija ili naziv posla
Sezonski posao u ugostiteljstvu na hrvatskom primorju
Vrsta posla
Sezonski
Opis posla
Ukoliko želite da već od maja ili juna radite na hrvatskom primorju, prijavite se za posao:
- servirke, konobarice, šankerice, rad na aparatu za sladoled,
- kuvara, pizza majstora, rostiljdzije,
- konobara, šankera, trgovca ( oba pola ),

Obavezno iskustvo i znanje engleskog,nemačkog ili italijanskog jezika, bilo koji, prijava sa boravišnom i radnom dozvolom.
Odlični uslovi+ishrana i smeštaj.

Prijavite se:
- Prijavom na našoj Facebook stranici:
- pustite poruku na viber/whats app broj +359877872998
- posaljite mejl sa najvaznijim podacima na zaposlenjeuevropi@gmail.com

Za radnu dozvolu je potrebno oko 20 dana, budite brzi i prijavite se što pre,broj slobodnih pozicija je ograničen.
Objavljeno
17.04.2019
Dodatne informacije
Poznavanje jezika
  • Engleski
  • Italijanski
Kontakt telefon za oglas
Kontakt telefon
Mjesto
Država
Hrvatska
Region
Istarska županija
Opština
Pula
Expand Map
Google Street View nije mogao pronaći adresu :(Hrvatska, Istarska županija, Pula)
Oglas bez recenzija i komentara
Da bi komentarisali oglas i ostavili recenziju potrebno je da se prijavite
Prijavi se za posao
Izaberi
Slika prodavca
  • Korisnik je prikrio svoje kontakt detalje zbog sigurnosti

    Država
    Srbija
    Region
    Grad Beograd
Unesite razlog Vaše prijave.

Da li je ovaj oglas možda lažan?
Imate loše iskustvo sa ovim oglašivačem?
Želite da upozorite na prevaru ?

Poruka *
Prijavite se
OBJAVI