Potrebne radnice za čišćenje, Beograd

27,000.00 €
Pozicija ili naziv posla
Potrebne radnice za čišćenje
Vrsta posla
Puno radno vrijeme
Više na web adresi
Opis posla
Ozbiljnoj firmi iz Beograda sa Ceraka su potrebne pedantne i odgovorne ženske osobe za redovna i generalna čišćenja poslovnih i stambenih prostora na teritoriji grada.

Iskustvo je poželjno ali nije presudno jer je kod nas obuka zagarantovana kako bi upoznali našu opremu i sredstva za rad.
Godine i obrazovanje nisu uslov, odlični uslovi, redovna i dobra primanja, puno radno vreme, mogućnost napretka u poslu i većih primanja, samostalni I kolektivni rad u prijatnoj atmosferi.

Sve zainteresovane osobe nam se mogu javiti pozivom ili slanjem CV-a na mail :

id.company.rs@gmail.com

064/0500709
Objavljeno
31.01.2019
Dodatne informacije
Radno iskustvo
Nije potrebno
Pol
Ženski
Kvalifikacija
NKV
Kontakt telefon za oglas
Kontakt telefon
Mjesto
Država
Srbija
Region
Grad Beograd
Opština
Beograd
Adresa
Arčibalda Rajsa 11
Expand Map
Google Street View nije mogao pronaći adresu :(Srbija, Grad Beograd, Beograd, Arčibalda Rajsa 11)
Oglas bez recenzija i komentara
Da bi komentarisali oglas i ostavili recenziju potrebno je da se prijavite
Prijavi se za posao
Izaberi
Slika prodavca
  • Korisnik je prikrio svoje kontakt detalje zbog sigurnosti

    Država
    Srbija
    Region
    Grad
    Beograd
    E-mail is hidden
Unesite razlog Vaše prijave.

Da li je ovaj oglas možda lažan?
Imate loše iskustvo sa ovim oglašivačem?
Želite da upozorite na prevaru ?

Poruka *
Prijavite se
OBJAVI