Monter centralnog grijanja, Ludbreg

Pozicija ili naziv posla
Monter centralnog grijanja
Vrsta posla
Puno radno vrijeme
Više na web adresi
Broj radnika
10
Opis posla
Opis posla
Montaža instalacija i vodovoda u Njemačkoj, osiguran smještaj i prijevoz na posao, sigurna i redovna primanja, iskustvo rada firme u Njemačkoj od 30 godina, minimalna satnica od 9 eur neto, prijava na mirovinsko i zdravstveno u Republici Hrvatskoj, mogućnost ishođenja radne dozvole.

Uvjeti
Potrebno zvanje: instalater grijanja i klimatizacije, vodoinstalater, plinoinstalater.
Stručna sprema: srednja škola ili certifikat, KV.
Potrebno radno iskustvo minimalno 2 godine.
Prednost znanje TIG, autogeno zavarivanje.
Timski rad,ozbiljnost.

Što nudimo
Ugovor o radu na određeno vrijeme minimalno godinu dana s mogućnošću zapošljavanja na neodređeno.
Osiguran prijevoz i smještaj.
Redovna i stimulativna primanja.
Rad u profesionalnoj i ugodnoj radnoj okolini.

Životopis i molbu poslati na e-mail karin@oprema-pit.hr

Objavljeno
12.04.2019
Dodatne informacije
Radno iskustvo
1 - 3 godine
Pol
Muški
Kvalifikacija
SSS
Kontakt telefon za oglas
Kontakt telefon
Mjesto
Država
Hrvatska
Region
Varaždinska županija
Opština
Ludbreg
Adresa
Koprivnička 23, 42230 Ludbreg
Expand Map
Ime prijatelja *
Prijateljev email *
Vaše ime
Vaša E mail adresa
Poruka
Sigurnosni kod *
Google Street View nije mogao pronaći adresu :(Hrvatska, Varaždinska županija, Ludbreg, Koprivnička 23, 42230 Ludbreg)
Oglas bez recenzija i komentara
Da bi komentarisali oglas i ostavili recenziju potrebno je da se prijavite
Unesite razlog Vaše prijave.

Da li je ovaj oglas možda lažan?
Imate loše iskustvo sa ovim oglašivačem?
Želite da upozorite na prevaru ?

Poruka *
Prijavite se
OBJAVI