Monter centralnog grijanja, Ludbreg

Pozicija ili naziv posla
Monter centralnog grijanja
Vrsta posla
Puno radno vrijeme
Više na web adresi
Broj radnika
10
Opis posla
Opis posla
Montaža instalacija i vodovoda u Njemačkoj, osiguran smještaj i prijevoz na posao, sigurna i redovna primanja, iskustvo rada firme u Njemačkoj od 30 godina, minimalna satnica od 9 eur neto, prijava na mirovinsko i zdravstveno u Republici Hrvatskoj, mogućnost ishođenja radne dozvole.

Uvjeti
Potrebno zvanje: instalater grijanja i klimatizacije, vodoinstalater, plinoinstalater.
Stručna sprema: srednja škola ili certifikat, KV.
Potrebno radno iskustvo minimalno 2 godine.
Prednost znanje TIG, autogeno zavarivanje.
Timski rad,ozbiljnost.

Što nudimo
Ugovor o radu na određeno vrijeme minimalno godinu dana s mogućnošću zapošljavanja na neodređeno.
Osiguran prijevoz i smještaj.
Redovna i stimulativna primanja.
Rad u profesionalnoj i ugodnoj radnoj okolini.

Životopis i molbu poslati na e-mail karin@oprema-pit.hr

Objavljeno
12.04.2019
Dodatne informacije
Radno iskustvo
1 - 3 godine
Pol
Muški
Kvalifikacija
SSS
Kontakt telefon za oglas
Kontakt telefon
Mjesto
Država
Hrvatska
Region
Varaždinska županija
Opština
Ludbreg
Adresa
Koprivnička 23, 42230 Ludbreg
Expand Map
Google Street View nije mogao pronaći adresu :(Hrvatska, Varaždinska županija, Ludbreg, Koprivnička 23, 42230 Ludbreg)
Oglas bez recenzija i komentara
Da bi komentarisali oglas i ostavili recenziju potrebno je da se prijavite
Prijavi se za posao
Izaberi
Slika prodavca
Unesite razlog Vaše prijave.

Da li je ovaj oglas možda lažan?
Imate loše iskustvo sa ovim oglašivačem?
Želite da upozorite na prevaru ?

Poruka *
Prijavite se
OBJAVI